Wikamp






Fb

WEEIA

Konkurs informatyczny InfoSukces

A+ / A-

Szanowni Państwo!

W związku z licznymi prośbami o przesunięcie terminu rozdania nagród od gimnazjalistóœ, którzy w dniu 21.04 piszą ostatnią część swojego egzaminu, uprzejmie informujemy, że gala rozdania nagród będzie 25 kwietnia 2017r o godz. 12.00 w auli E1. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy!

SPONSORZY I PARTNERZY:

           

Ranking szkół w tegorocznym konkursie InfoSukces:

 

szkoły ponadgimnazjalne:

I miejsce Zespół Szkół Elektrycznych we Włocławku

II miejsce  Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Gostyninie

III miejsce Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nysie I Liceum Ogólnokształcące Carolinum 

 

szkoły gimnazjalne:

I miejsce Zespół Szkół nr 5 im. Unii Europejskiej w Ostrołęce Gimnazjum nr 5 

II miejsce Gimnazjum Nr 9 im. Janusza Korczaka w Jaworznie

III miejsce Gimnazjum 6 w Tomaszowie Mazowieckim

-------------------------------------------------------------------------------------

Szanowni Państwo,

Z wielką przyjemnością ogłaszamy wyniki po weryfikacji konkursu indywidualnego konkursu Informatycznego InfoSukces 2016/2017.

Jury sprawdzało prace w dwóch kategoriach: szkoły ponadgimnazjalne oraz szkoły gimnazjalne.

Poniżej przedstawiamy wyniki finału tegorocznego konkursu:

Ze względu na wczorajsze opublikowanie wyników cząstkowych,  a dopiero później ostatecznych, decyzją władz Wydziału w kategorii gimnazjum przyznajemy na podium miejsca ex aequo.

GIMNAZJA: 

1

Jakub   

Kaszowski

2 Filip Gołaś
2 Jakub Nowak
3 Wiktor   Orzeszko
3 Mateusz
Korzeniowski 
4 Anna Krzywiecka
5 Bartosz Chomiński
6 Przemyslaw Tasarz
7 Jakub Kural
8 Weronika Kowalska
9 Przemysław Litkowski
10 Karol Ołtarzewski

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE:

1 Piotr  Marciniak
2 Bartosz Hornicki
3 Łukasz   Narloch
4 Michał    Tyrolski
5 Mateusz    Motyl
6 Michał    Wiśniewski
7 Aneta    Brzycka
8 Rafał  

Rożek

9 Tomasz     Rocławski
10 Damian     Rapacki
11 Michał Kaczmarek
12 Jakub    Kazimierski
13 Cezary    Choduń
14 Ewa    Basara
15 Mateusz      Kubiak
16 Bartłomiej  Winiarski

 

Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom bardzo dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy na galę rozdania nagród w dniu 21.04.2017r. godz 12.00 na Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej aula E2.

Zapraszamy również do udziału za rok

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Znamy już laureatów ogólnopolskiego konkursu InfoSukces w roku szkolnym 2016/2017.

Jury konkursowe jest pod wrażeniem wszystkich prac, choć jak to bywa w konkursach musiało wybrać tylko część z nich. 

Po wnikliwej ocenie wszystkich prac, komisja konkursowa zakwalifikowała do II etapu następujących uczestników konkursu:

 

PONADGIMNAZJALNE: 

Adamczyk

Bartosz

Bartusiak

Oskar

Basara

Ewa

Białek

Mikołaj

Brzycka

Aneta

Choduń

Cezary

Czapla

Jakub

Czaplicka 

Monika

Dąbal

Roman

Filusz

Patryk

Fortuna

Jakub

Hornicki

Bartosz

Kaczmarek

Michał

Kazimierski

Jakub

Korajczyk

Antoni

Kozieł

Martyna

Krawczyk

Szymon

Kubiak

Mateusz

Marciniak

Piotr

Motyl

Mateusz

Narloch

Łukasz

Piersa

Daria

Rapacki

Damian

Rocławski
Roszkowiak

Tomasz
Stanisław

Rożek

Rafał

Stawski

Piotr

Tokarska

Karolina

Tomaszewski

Michał

Tyrolski

Michał

Winiarski

Bartłomiej

Wiśniewski

Michał

 

GIMNAZJUM:

Biegański

Dawid

Chomiński

Bartosz

Cyniak

Aleksander

Dębecki

Dominik

Dworzyński 

Przemysław

Gołaś

Filip

Gołaś

Alicja

Grabowy

Maksymilian

Jałocha

Piotr

Kaszowski

Jakub

Korzeniowski

Mateusz

Kowalska

Weronika

Krzywiecka

Anna

Kural

Jakub

Lasota

Tomasz

Litkowski

Przemysław

Łopatka

Jan

Malinowski

Rafał

Marciniak

Gabriel

Nowak

Jakub

Okruciński

Kacper

Ołtarzewski

Karol

Orzeszko

Wiktor

Płodowska

Patrycja

Przybylski 

Krzysztof 

Ptaszyński

Kamil

Sekular Błażej

Sobkowicz

Arkadiusz

Tasarz

Przemysław

Urbaniak

Jakub

 

 

 

Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom bardzo dziękujemy za udział w konkursie, a osoby zakwalifikowane do drugiego etapu zapraszamy do udziału w II etapie na Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej w dniu 17.03.2017 o godz. 8.30.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szanowni Państwo!

Zachęcamy wszystkich uczniów szkół gimanzjalnych i ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w IV edycji naszego konkursu informatycznego.

Od tego roku konkurs na poziomie gimnazjalnym jest konkursem kuratoryjnym, natomiast laureaci poziomu ponadgimnazjalnego mogą ubiegać się o index Politechniki Łódzkiej z pominięciem postępowania kwalifikacyjnego.

Zadanie I etapu tego konkursu: "Geneza żywiołów"

W ramach tego zadania należy wykonać prezentację lub grę wyjaśniającą geneze żywiołów.  Za wykonanie zadania z wykorzystaniem edukacyjnego języka programowania Scratch zostaną przyznane dodatkowe punkty. Udział w konkursie oraz prace konkursowe należy zgłaszać do 23.12.2016r.

Więcej informacji znajduje się w regulaminie.

Regulamin konkursu:

 

WEEIA

KALENDARZ

NASI PARTNERZY