Wikamp






Fb

WEEIA

Konkurs informatyczny InfoSukces

A+ / A-

Szanowni Państwo, Drodzy uczestnicy konkursu, Szanowni Opiekunowie,

 

Tegoroczna rzeczywistość w której się znaleźliśmy uniemożliwia nam spotkanie się z Państwem w murach Uczelni. Nikt z nas nie spodziewał się, że z taką epidemią przyjdzie nam się zmagać. W związku z tym wszystkie dyplomy, zaświadczenia, certyfikaty jak i nagrody zostaną rozesłane do szkół pocztą na przełomie maja i czerwca.  O wysłanych dokumentach powiadomimy również tu na stronie.

 

życzymy wszystkim dużej odporności i zdrowia

Organizatorzy

Szanowni Państwo!

Poniżej przedstawiamy wyniki finału konkursu INFOSUKCES w roku szkolnym 2019/2020. 

 

Gratulujemy wszystkim osiągnięć i zapraszamy do udziału w przyszłorocznej edycji.

 

Dziękujemy również firmom wspierającym: Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. z o.o, ComertzBank oraz Comarch SA za pomoc przy organizacji konkursu. 

 

A na ten szczególny czas wszystkim uczestnikom, opiekunom i ich rodzinom oraz sympatykom życzymy odporności i  zdrowia. 

 

Szkoły podstawowe   Ponadpodstawowe
Miejsce Nazwisko i imię Status   Miejsce Nazwisko i imię Status
1 Jankowski Dawid laureat   1 Stanoch Alaeksander laureat
2 Marzec Tymoteusz laureat   2 Kańdułą Jakub laureat
3 Marzec Nikodem laureat   3 Czernecki Paweł laureat
4 Wiktorski Szymon laureat   4 Madej Krystian laureat
5 Kaczmarek Maksymilian finalista   5 Drozd Filip laureat
6 Siewiera Alicja finalista   6 Zięba Michał laureat
7 Barbarowicz Dawid finalista   7 Surdel Dawid finalista
8 Kowalski Piotr finalista   8 Mosoń Dominik finalista
9 Ganczarski Wiktor finalista   9 Kret Jakub finalista
10 Igańska Ludwika finalista   10 Tronina Arnold finalista
11 Rybka Dominik finalista   11 Stelmach Jakub finalista
12 Kłosiński Patryk finalista   12 Sipa Przemysław finalista
13 Tempczyk Mateusz  finalista   13 Liszewski Mikołaj finalista
14  Kąca Bartosz  finalista   14 Barszczak Łukasz finalista
        15 Długosz Jakub finalista
        16 Figura Damian finalista
        17 Sieradzka Marta finalista
        18 Kowalski Przemysław finalista
        19 Wożniak Mateusz finalista
             

 

 

WEEIA

NASI PARTNERZY