Wikamp






Fb
 
 

WEEIA

Konkurs informatyczny InfoSukces

A+ / A-

Szanowni Państwo!

W dniu 17.04.2019r. (środa) o godz. 12.00 zapraszamy do auli E1 na galę rozdania nagród w konkursach organizowanych przez Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej oraz Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej.


Przewidywany program uroczystości:

12.00 – przywitanie gości oraz przybyłych uczestników.12.05 – krótkie podsumowanie konkursów fizycznych – dr Cezary Koneczny – prezes SNF,

12.10 – rozdanie nagród i wyróżnień w internetowym konkursie fizycznym „First Step to Nobel Prize 
– konkurs o Puchar Rektora Politechniki Łódzkiej”,

12.25 – rozdanie nagród i wyróżnień w internetowym konkursie matematycznym „First Step to Fields Medal
 – konkurs o Puchar Rektora Politechniki Łódzkiej”,

12.40 – rozdanie nagród i wyróżnień w konkursie „Fascynująca fizyka – poziom ponadgimnazjalny”,

12.55 – rozdanie nagród i wyróżnień w konkursie „Piękne doświadczenie, Fascynujące wyjaśnienie - fizyka" 
- poziom ponadgimnazjalny

13.05 – rozdanie nagród i wyróżnień  w konkursie wieloprzedmiotowym „First Step to Success”,

13.15 –  rozdanie nagród i wyróżnień w konkursie „Fascynująca fizyka – poziom gimnazjalny”,

13.30 –  rozdanie nagród i wyróżnień w konkursie „Piękne doświadczenie, Fascynujące wyjaśnienie - fizyka" 
- poziom gimnazjalny 

13.45 – krótkie podsumowanie konkursu informatycznego – dr hab. inż. Adam Pelikant prof. PŁ – Prodziekan Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej,

13.50 –  rozdanie nagród i wyróżnień w konkursie „InfoSukces”,

14.00 – zakończenie uroczystości.

 

-------------------------------------------------------------------------

SPONSORZY I PARTNERZY:

  

                  

Szanowni Państwo!

Poniżej przedstawiamy wyniki finału konkursu INFOSUKCES w roku szkolnym 2018/2019.

Gratulujemy wszystkim osiągnięć i zapraszamy do udziału w przyszłorocznej edycji.

 

Gimnazjum i szkoły podstawowe   Ponadgimnazjalne
Miejsce Nazwisko i imię Status   Miejsce Nazwisko i imię Status
1 Sztuka Jakub laureat   1 Grochowski Grzegorz laureat
2 Kulczycki Krystian laureat   2 Roszkowiak Stanisław laureat
3 Juchniewicz Adam laureat   3 Stopyra Marian laureat
4 Cichoń Michał laureat   4 Wiśniewski Michał laureat
5 Marzec Tymoteusz laureat   5 Gołaś Filip laureat
6 Woszczyk Przemysław laureat   6 Zięba Michał laureat
7 Pawłow Jakub laureat   7 Stanoch Alaeksander laureat
8 Ochędzan Filip finalista   8 Łopaciński Mateusz laureat
9 Czapkowicz Wojciech finalista   9 Najda Kacper laureat
10 Tajs Krystian finalista   10 Piestrzyński Dominik laureat
11 Ślugajski Maksym finalista   11 Drozd Filip laureat
12 Szczepan Paulina finalista   12 Madej Krystian laureat
        13 Uglis Szymon laureat
        14 Rogala Patryk laureat
        15 Strumiłło Mateusz finalista
        16 Stelmach Jakub finalista
        17 Wiśniewski Filip finalista
        18 Warchoł Mirosław finalista
        19 Pietrzak Szymon finalista
        20 Mosoń Dominik finalista
        21 Moń Michał finalista
        22 Tomaszewski Michał finalista
        23 Adamczyk Bartosz finalista

GALA WRĘCZENIA NAGRÓD WE WSZYSTKICH KONKURSACH ORGANIZOWANYCH PRZEZ WYDZIAŁ ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 17.04.2019R (Środa) O GODZ 12.00 W AULI E1 WYDZIAŁU ELEKTROTECHNIKI, ELEKTRONIKI, INFORMATYKI I AUTOMATYKI POLITECHNIKI ŁÓDZKIEJ, UL. STEFANOWSKIEGO 18/22.

 

SERDECZNIE WSZYSTKICH ZAPRASZAMY!

 

-------------------------------------------------------------------------

 

WEEIA

KALENDARZ

NASI PARTNERZY