kurs z języka angielskiego dla studentów WEEIA

Aby zgłosić chęć udziału w kursie wystarczy:

1. wypełnić wniosek dostępny na stronie programu Młodzi w Łodzi

2. rozwiązać przygotowany test sprawdzający znajomość języka angielskiego

3. dostarczyć wypełniony, wydrukowany wniosek do Urzędu Miasta Łodzi

Więcej informacji oraz formularz aplikacyjny możecie znaleźć na stronie programu: http://mlodziwlodzi.pl/inicjatywy/stypendia-pracodawcow/

Ericpol jest firmą informatyczną, działającą od 1991 roku na międzynarodowym rynku. Jest największym polskim eksporterem usług związanych z oprogramowaniem. Świadczy usługi outsourcingowe, consultingowe i integratorskie, dostarcza rozwiązania dedykowane dla takich branż jak telekomunikacja, automotive, przemysł, sektor publiczny, finanse i bankowość, sektor medyczny. Ericpol posiada 4 biura w Polsce oraz trzy spółki zależne na Białorusi, Ukrainie i w Szwecji. Cała Grupa Ericpol zatrudnia obecnie ponad 2300 pracowników – głównie inżynierów i specjalistów z obszaru IT i nowych technologii.

Data wpisu: 2015-10-08