Trwa rejestracja uczestników 1. Interdyscyplinarnego Kongresu Akademickiego Ruchu Naukowego IKONA2017

IKONA2017 będzie miejscem wymiany kontaktów i nawiązywania współpracy w celu realizacji projektów angażujących studentów wielu uczelni oraz studiujących różne dziedziny nauki. Część szkoleniowa kongresu będzie podzielona na trzy ścieżki tematyczne (pozyskiwanie środków na realizację projektów naukowych, zarządzanie organizacją i projektami naukowymi, profesjonalna prezentacja wyników działalności naukowej).

Opłata za udział w kongresie wynosi 246 PLN. Zapewnia pełnoprawny udział we wszystkich wydarzeniach kongresu (w tym: wykłady, szkolenia, wystawy i gala finałowa na Zamku Królewskim). Organizatorzy i sponsorzy pokrywają koszty materiałów (szkoleniowych, kongresowych i pokongresowych), wyżywienia, programu kulturalnego oraz stu noclegów ze śniadaniami dla osób zamiejscowych.

Rejestracji uczestników kongresu IKONA2017 odbywa się poprzez stronę: http://ikona.edu.pl/rejestracja/.

Data wpisu: 2017-10-10