Wikamp






Fb
 
 

WEEIA

Dziekanat Wydziału

A+ / A-

Politechnika Łódzka

Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki


ul. Bohdana Stefanowskiego 18/22

90-924 Łódź

 

NIP 727 002 18 95

Mirosława Sobczyk

 

Pokój 1, tel. 42 631 25 02

miroslawa.sobczyk@p.lodz.pl

Aleksandra Grzesiak

 

Pokój 2, tel. 42 631 24 94

aleksandra.grzesiak@p.lodz.pl

Sylwia Sadowska

 

Pokój 2, tel. 42 631 25 09

sylwia.sadowska@p.lodz.pl

Agnieszka Jóźwik

 

Pokój 3, tel. 42 631 24 96

agnieszka.jozwik@p.lodz.pl

Katarzyna Gąsieniec

 

Pokój 3, tel. 42 631 25 00

katarzyna.gasieniec@p.lodz.pl



Renata Welfle

 

Pokój 3, tel. 42 631 25 00

renata.welfle@p.lodz.pl

 

 

Elwira Szadkowska

 

Okienko 1, tel. 42 631 25 00

elwira.szadkowska@p.lodz.pl

Sulisława Janeczek-Morawska

kierunki: elektronika i telekomunikacja, elektrotechnika, energetyka 

Pokój 4, tel. 42 631 25 03

sulislawa.janeczek-morawska@p.lodz.pl

 

Olga Bocheńska-Grzybowska

automatyka i robotyka, informatyka, mechatronika

Pokój 4, tel. 42 631 25 03

olga.bochenska-grzybowska@p.lodz.pl

Jadwiga Dobińska

 

Pokój 3, tel. 42 631 25 08

jadwiga.dobinska@p.lodz.pl

Mirosława Walczak

 

Pokój 3, tel. 42 631 25 06

miroslawa.walczak@p.lodz.pl

 

Barbara Walecka

 

Pokój 3, tel. 42 631 25 06

barbara.walecka@p.lodz.pl

Olga Bocheńska-Grzybowska

 

Pokój 4, tel. 42 631 25 03

olga.bochenska-grzybowska@p.lodz.pl

Tomasz Zajkowski

 

Pokój 5, tel. 42 631 25 05

tomasz.zajkowski@p.lodz.pl

 

WEEIA

KALENDARZ

PAŹDZIERNIK 2019
pwścpsn
1234

Fascynująca Fizyka - poziom podstawowy

56
789

First Step to Success

1011

First Step to Nobel Prize

1213
14

First Step to Fields Medal

151617181920
21

Matura próbna Matematyka podstawowa

22

Matura próbna Matematyka rozszerzona

23

Matura próbna Fizyka rozszerzona

24

Matura próbna Chemia rozszerzona

252627
28293031

NASI PARTNERZY