Wikamp






Fb

WEEIA

Dziekanat Wydziału

A+ / A-

Politechnika Łódzka

Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki


ul. Bohdana Stefanowskiego 18/22

90-924 Łódź

 

NIP 727 002 18 95

Mirosława Sobczyk

 

Pokój 1, tel. 42 631 25 02

miroslawa.sobczyk@p.lodz.pl

Aleksandra Grzesiak

 

Pokój 2, tel. 42 631 24 94

aleksandra.grzesiak@p.lodz.pl

 

 

Dorota Chęcińska-Majak - specjalista ds. informacji naukowej

 

Pokój 8, tel. 42 631 39 87

dorota.checinska-majak@p.lodz.pl

Sylwia Sadowska

 

Pokój 2, tel. 42 631 25 09

sylwia.sadowska@p.lodz.pl

Agnieszka Jóźwik

 

Pokój 3, tel. 42 631 24 96

agnieszka.jozwik@p.lodz.pl

Katarzyna Gąsieniec

 

sprawy kierunków: elektronika i telekomunikacja, informatyka, inżynieria biomedyczna, transport, ERASMUS+

 

Pokój 3, tel. 42 631 25 07

katarzyna.gasieniec@p.lodz.pl

 

 

Renata Welfle

 

sprawy kierunków: elektrotechnika, automatyka i sterowanie robotów/automatyka i robotyka, inżynieria bezpieczeństwa pracy, energetyka, mechatronika, systemy sterowania inteligentnymi budynkami, Electrical Engineering

 

Pokój 3, tel. 42 631 24 92

renata.welfle@p.lodz.pl

 

 

Elwira Cichowlas

 

sprawy związane z opłatami za świadczone usługi edukacyjne, zaświadczenia, ubezpieczenie OC i NNW, Elektroniczne Legitymacje Studenckie, skierowania dla studentów na badania wstępne oraz okresowe, zapisy na dyżur do Prodziekana

 

Okienko 1, tel. 42 631 25 00

elwira.cichowlas@p.lodz.pl

Sulisława Janeczek-Morawska

 

kierunki: elektronika i telekomunikacja, elektrotechnika, energetyka 

 

Pokój 4, tel. 42 631 25 03

sulislawa.janeczek-morawska@p.lodz.pl

 

Olga Bocheńska-Grzybowska

 

automatyka i robotyka, informatyka, mechatronika

 

Pokój 4, tel. 42 631 25 03

olga.bochenska-grzybowska@p.lodz.pl

Emilia Świątek

 

Pokój 3, tel. 42 631 25 08

emilia.swiatek@p.lodz.pl

Małgorzata Kosmala

 

Pokój 3, tel. 42 631 25 06

malgorzata.kosmala@p.lodz.pl

 

Barbara Walecka

 

Pokój 3, tel. 42 631 25 06

barbara.walecka@p.lodz.pl

Olga Bocheńska-Grzybowska

 

Pokój 4, tel. 42 631 25 03

olga.bochenska-grzybowska@p.lodz.pl

Tomasz Zajkowski

 

Pokój 5, tel. 42 631 25 05

tomasz.zajkowski@p.lodz.pl

 

WEEIA

KALENDARZ

PAŹDZIERNIK 2020
pwścpsn
1
Akcja Integracja Online
234
5678

Wielka Integracja WIP

9

Wielka Integracja WIP

10

Wielka Integracja WIP

11
12131415161718
19202122232425
262728293031

NASI PARTNERZY