Wikamp


Fb

WEEIA

Nasi partnerzy

A+ / A-

HARMAN to międzynarodowy producent oprogramowania, elektroniki użytkowej, rozwiązań audio dla konsumentów oraz przedsiębiorstw z branż: motoryzacyjnej, mobilnej, telekomunikacyjnej, muzycznej oraz medycznej.

 

Jest właścicielem takich marek jak: JBL, AKG oraz Harman Kardon. HARMAN jest doceniany przez audiofilów oraz branżę muzyczną, w której wykorzystany jest profesjonalny sprzęt jednej z marek HARMAN.

 

Ponadto, około 25 milionów samochodów wyposażonych jest w systemy audio oraz infotainment HARMAN. Oprogramowanie wytwarzane przez HARMAN łączy miliardy urządzeń, zintegrowanych, bezpiecznych i spersonalizowanych na wszystkich platformach.

 

HARMAN w Łodzi zatrudnia ponad 400 inżynierów, którzy tworzą dedykowane rozwiązania informatyczne dla najbardziej rozpoznawanych marek motoryzacyjnych na świecie. Każdego roku zatrudniamy ponad osiemdziesięciu pracowników. Do współpracy zapraszamy wszystkich, którzy są pasjonatami nowych technologii oraz są otwarci na nowe wyzwania.

W Fujitsu wierzymy, że technologia może pomóc ludziom w osiągnięciu szczęścia i dobrego samopoczucia. Technologia odgrywa obecnie ważniejszą niż kiedykolwiek rolę. Dlatego też ludzie są zawsze w centrum naszej uwagi. Uważamy, że podejście stawiające człowieka w centrum jest jedynym sposobem na osiągnięcie cyfryzacji i sięgnięcie po pełnię możliwości, jakie niesie technologia.

 

Poland GDC jest częścią Fujitsu Global Service Delivery Unit, która zapewnia szeroki zakres usług - od wielojęzycznego działu obsługi klienta działającego 24/7 po kompletne zarządzanie zespołami IT.

 

Fujitsu Business Services, jako centrum usług wspólnych i centrum doskonałości, zapewnia wartościową ekspertyzę dla jednostek Fujitsu w całej Europie, w zakresie: finansów, audytu wewnętrznego, zarządzania zamówieniami i ich realizacji, zakupów, zasobów ludzkich, wsparcia ofert pod kątem oceny ryzyka i zgodności oraz ciągłego doskonalania procesów.

ZF Friedrichshafen AG jest globalnym koncernem technologicznym, który dostarcza rozwiązania dla samochodów osobowych, komercyjnych oraz dla przemysłu, wspierając w ten sposób rozwój mobilności nowej generacji. Dzięki bogatemu portfolio, koncern oferuje zintegrowane rozwiązania w obszarze mobilności producentom pojazdów, firmom przewozowym oraz start-upom. ZF nieustannie ulepsza swoje rozwiązania w obszarach digitalizacji i automatyzacji, aby umożliwić pojazdom widzenie, myślenie i działanie („see. think. act”).

Centrum inżynieryjne ZF Group w Łodzi jest oddziałem Centrum Inżynieryjnego Częstochowa a globalnie częścią dywizji Electronics and ADAS (Advanced Driver Assist Systems) w ZF Group. W centrum inżynieryjnym opracowywane są innowacyjne rozwiązania w obszarze elektroniki oraz inżynierii oprogramowania, głownie z zakresu systemów wspomagania kierowcy oraz aktywnych systemów bezpieczeństwa. Zadaniem projektowanych rozwiązań jest m.in. zapobieganie wystąpieniu niebezpiecznych zdarzeń drogowych oraz wspieranie kierowcy w podejmowaniu decyzji na drodze. Współpracując z kolegami i koleżankami z innych centrów ZF zlokalizowanych na całym świecie, inżynierowie naszego Centrum rozwijają systemy wizyjne i radarowe dedykowane pojazdom osobowym i innym pojazdom specjalistycznym.

Zamiłowanie do elektroniki, programowania, nowoczesnych technologii „jutra” jest tym co łączy naszą zgraną załogę w codziennej pracy. Stawiamy na rozwój dzięki któremu jesteśmy w stanie współtworzyć rozwiązania dla motoryzacji nowej generacji.

AMG.net S.A. to dynamiczna firma technologiczno-doradcza, specjalizująca się w budowie i utrzymaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych. AMG.net jest liderem w tworzeniu rozwiązań wspierających obsługę i samoobsługę klientów firm z sektorów telekomunikacyjnego, finansowego, energetycznego, przemysłowego oraz publicznego. Zespół ponad 650 specjalistów AMG.net pracujących w biurach w Warszawie, Łodzi, Toruniu i Gdańsku wspiera klientów w całym procesie realizacji nowych rozwiązań – od określenia strategii, poprzez definicję procesów biznesowych, budowę rozwiązania i jego integrację z dotychczasową infrastrukturą, aż po zapewnienie jego utrzymania i dalszy rozwój.

Comarch jest producentem rozwiązań informatycznych oraz integratorem. Od 1993 Comarch pomaga klientom w osiąganiu większej rentowności i w czerpaniu zysków z nowoczesnych produktów i rozwiązań, z wykorzystaniem szerokiego spektrum narzędzi uzupełnianych najwyższej jakości usługami. Comarch zdobył doświadczenie w najważniejszych branżach (w telekomunikacji, finansach, bankowości i ubezpieczeniach, handlu i usługach, infrastrukturze IT, administracji publicznej, przemyśle, służbie zdrowia, a także w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw) dzięki projektom zrealizowanym dla największych polskich i światowych marek.

Ericsson jest jednym z wiodących dostawców technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT) dla dostawców usług mobilnych na całym świecie. W Polsce Ericsson działa od 1904 roku, wówczas swoje funkcjonowanie rozpoczęła pierwsza centrala telefoniczna w Warszawie.

 

Obecnie Polska jest drugim pod względem wielkości ośrodkiem badań i rozwoju Ericsson na świecie, gdzie współpracuje z uczelniami i operatorami  oraz z lokalnymi start upami upowszechniając technologię 5G.  Jest również na polskim rynku liderem przygotowań do wdrożeń technologii 5G.

 

Praca w Ericsson polega na współpracy. W Krakowie, Łodzi i Warszawie każdy z teamów ma swoją własną nazwę, logo, maskotkę lub totem. Jeśli jesteś ambitny i masz głowę pełną pomysłów oraz chcesz pracować nad technologiami, które zmieniają nasze życie, praca w Ericsson jest właśnie dla Ciebie.

GFT to międzynarodowa firma IT. Tworzymy oprogramowanie dla 9 z 10 największych banków inwestycyjnych na świecie. GFT Group to globalny partner technologiczny dla cyfrowych wyzwań przyszłości. Oferujemy możliwość pracy w międzynarodowych projektach IT dla programistów, testerów, inżynierów wsparcia aplikacji, menedżerów projektów oraz analityków biznesowych. Zatrudniamy ponad 3300 osób na całym świecie. Nasze polskie biura znajdują się w Łodzi oraz Poznaniu, gdzie zatrudniamy już ponad 600 osób. GFT Polska to prestiżowe połączenie świata IT oraz świata wielkich finansów. Nasze oprogramowanie trafia na Wall Street oraz do klientów w City of London. GFT jest jednym z największych światowych dostawców rozwiązań IT dla sektora bankowego.


GFT Group oferuje technologiczną ekspertyzę, siłę innowacji, oraz najwyższą jakość od ponad 25 lat. Z globalnym zespołem 3300 pracowników i 1200 specjalistów, firma jest obecna w 11 krajach za pośrednictwem 32 biur. Grupa GFT jest notowana na giełdzie we Frankfurcie (Prime Standard).

Dostarczamy systemy giełdowe, tradingowe oraz systemy służące do zarządzania ryzykiem finansowym. Praca przy naszych projektach pozwala „zajrzeć" do świata rynków kapitałowych. Tworzymy systemy, które przetwarzają kilka milionów transakcji na sekundę (high frequency trading) oraz rozwijamy portfolio projektów typu Big Data. Jakość, niezawodność, wydajność oraz szybkość przetwarzania danych to standardowe wymagania naszych systemów. Od samego początku stawiamy na zwinne podejście przy tworzeniu oprogramowania (Scrum). Wprowadziliśmy też własny proces projektowania UX (User Experience).

Kładziemy nacisk na techniczny i biznesowy rozwój naszych pracowników. Zachęcamy do dzielenia się wiedzą w ramach naszej firmy, ale również poprzez wsparcie lokalnych społeczności IT (JUG, IT Pro&NET, LodQA, Geek Girls Carrots), grup studenckich oraz ogólnopolskich konferencji branżowych. Stwarzamy pracownikom przestrzeń do rozwoju, współpracy i integracji.


Zatrudniamy
• Programistów Java
• Programistów .NET
• Programistów JavaScript
• Testerów Oprogramowania
• Inżynierów Wsparcia Aplikacji
• Kierowników Projektów
• Analityków Biznesowych

 

Oferujemy pracownikom autorski program rozwoju kompetencji (Career Management System). Każdemu pracownikowi przydzielany jest Career Manager, z którym każdy pracownik ustala indywidualne cele zawodowe. GFT finansuje techniczne, miękkie oraz biznesowe szkolenia, techniczne egzaminy certyfikujące oraz udział w prestiżowych konferencjach branżowych. Nasza firma współfinansuje także studia podyplomowe.

 

facebook.com/GFTPolska

Transition Technologie od ponad 20 lat wykorzystując najnowsze technologie tworzy i dostarcza klientom stojące na najwyższym światowym poziomie rozwiązania informatyczne. W zakres naszej działalności wchodzą: produkcja i sprzedaż oprogramowania dla sektora utilities, optymalizacja procesów technologicznych, handel energią elektryczną i gazem, usługi inżynierskie, tworzenie rozwiązań w technologiach mobilnych, działalność badawczo- rozwojowa oraz outsourcing usług programistycznych. Tworzymy oprogramowanie z myślą o dużym przemyśle, ze szczególnym uwzględnieniem sektora energetycznego i gazowego, a także automatyki przemysłowej. Wytwarzamy oprogramowanie również dla innych branż, a oferowane przez nas produkty i usługi wykorzystywane są na całym świecie. Jednym z naszych najnowszych osiągnięć jest Centrum kompetencyjne technologii mobilnych, które tworzy i dostarcza oprogramowanie zarówno na rynku aplikacji komercyjnych, korporacyjnych, jak i aplikacji rozrywkowych. O rozwoju i sukcesach naszej firmy decyduje zespół pracowników. Tworzą go doskonale wykształceni, młodzi ludzie - absolwenci najlepszych polskich uczelni technicznych. Ich wiedza i fachowe doradztwo związane z wykorzystaniem dostarczanych rozwiązań stanowią o jakości oraz innowacyjności naszych produktów. Biura spólki rozmieszczone są na terenie całej Polski- w Warszawie, w Łodzi, w Białystoku, we Wrocławiu, w Lublinie, w Koszalinie, w Kielcach oraz w Ostrowie Wielkopolskim. Dynamiczny rozwój firmy pozwolił na otwarcie biura w Stanach Zjednoczonych oraz przedstawicielstwa firmy w Niemczech.

Commerz Systems (CS) jest spółką branży IT. Należy do międzynarodowej grupy, w której wiodącą rolę pełni Commerzbank, jeden z największych europejskich banków. Firma jest głównym dostawcą usług projektowania i zarządzania aplikacjami dla całej grupy. CS ma swoje oddziały w Polsce (Łódź), Niemczech oraz w Czechach. Technologicznie zakres usług świadczonych przez CS obejmuje całe spektrum aktualnej architektury oprogramowania - od tradycyjnych systemów mainframe, aż po wyspecjalizowane rozwiązania web i aplikacje. Firma wspiera bankowość detaliczną, komercyjną oraz inne centralne funkcje Commerzbanku. Jako spółka córka Commerzbanku, jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji z wszystkimi zaletami międzynarodowej grupy, ale jednocześnie zachowujemy ducha start-upu. Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować naszym pracownikom bogaty pakiet socjalny, a przy okazji jesteśmy elastyczni, nowocześni i innowacyjni. Cały czas się rozwijamy, zachowując przy tym zdolność do podejmowania szybkich decyzji. Informacje o aktualnych ofertach pracy można znaleźć na naszej stronie: www.commerzsystems.com

 

WEEIA

KALENDARZ

NASI PARTNERZY