Wikamp






Fb

WEEIA

Dziekanat

A+ / A-

Politechnika Łódzka

Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki


ul. Bohdana Stefanowskiego 18/22

90-924 Łódź

 

NIP 727 002 18 95

Mirosława Sobczyk

 

Pokój 1, tel. 42 631 25 02

miroslawa.sobczyk@p.lodz.pl

Aleksandra Grzesiak

 

Pokój 2, tel. 42 631 24 94

aleksandra.grzesiak@p.lodz.pl

Sylwia Sadowska

 

Pokój 2, tel. 42 631 25 09

sylwia.sadowska@p.lodz.pl

Agnieszka Jóźwik

 

Pokój 3, tel. 42 631 24 96

agnieszka.jozwik@p.lodz.pl

Renata Welfle

 

Pokój 3, tel. 42 631 25 00

renata.welfle@p.lodz.pl

 

Ewa Leśnik

 

Pokój 3, tel. 42 631 25 00

ewa.lesnik@p.lodz.pl

 

Elwira Szadkowska

 

Okienko 1, tel. 42 631 25 00

elwira.szadkowska@p.lodz.pl

Bożena Budzik

kierunki: elektronika i telekomunikacja, elektrotechnika, energetyka 

Pokój 4, tel. 42 631 25 03

bozena.budzik@p.lodz.pl

 

Olga Bocheńska-Grzybowska

automatyka i robotyka, informatyka, mechatronika

Pokój 4, tel. 42 631 25 03

olga.bochenska-grzybowska@p.lodz.pl

Jadwiga Dobińska

 

Pokój 3, tel. 42 631 25 08

jadwiga.dobinska@p.lodz.pl

Mirosława Walczak

 

Pokój 3, tel. 42 631 25 06

miroslawa.walczak@p.lodz.pl

 

Barbara Walecka

 

Pokój 3, tel. 42 631 25 06

barbara.walecka@p.lodz.pl

Olga Bocheńska-Grzybowska

 

Pokój 4, tel. 42 631 25 03

olga.bochenska-grzybowska@p.lodz.pl

Tomasz Zajkowski

 

Pokój 5, tel. 42 631 25 05

tomasz.zajkowski@p.lodz.pl

 

WEEIA

NASI PARTNERZY